Newsletter

Subscribe to our newsletter to receive information from us ...

Contact

Brands There are 5 brands

Showing 1 - 5 of 5 items
 • Gree

  Marka GREE to już 25 lat doświadczenia w produkcji i dystrybucji klimatyzatorów.Działamy na sześciu kontynentach i w kilkudziesięciu krajach. Polacy cieszą się naszymi usługami od ponad 13 lat. To, co wyróżnia nas od konkurencji, to nowatorski styl i komfort klimatyzacji zachowany w trosce o dobro środowiska.Od lat możemy spełniać marzenia 170 milionów klientów, którzy nam zaufali, a takżechwalić się, że co trzeci klimatyzator na świecie został wyprodukowany w fabrykach GREE.

 • Hisense

  Urządzenia klimatyzacyjne Hisense

  Kultura korporacyjna firmy Hisense i datująca się od 2003 roku współpraca z japońskim koncernem Hitachi, przyniosły rozwój technologiczny oparty o wymianę doświadczeń oraz transfer wiedzy inżynierów z Japonii, pracujących w działach R&D i kontroli jakości Hisense. Ze wspólnych linii produkcyjnych w fabryce w Qingdao w prowincji Szantung schodzą urządzenia produkowane na rynek japoński, europejski, azjatycki oraz wewnętrzny.

 • LG

  Idealna temperatura zawsze i wszędzie, dzięki klimatyzacji LG. Dzięki różnym rodzajom klimatyzacji, od pokojowej, multi split ,po klimatyzację komercyjną i systemy klimatyzacji VRF, zawsze będziesz miał świeższe i czystsze powietrze. Klimatyzatory LG pomagają tworzyć wyjątkową atmosferę – w domu lub w pracy, dla Ciebie, Twoich klientów i współpracowników.
Showing 1 - 5 of 5 items

14 DNI
NA ZWROT TOWARU

SZYBKA DOSTAWA
W CIĄGU 3 DNI

100% BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI ON-LINE